PARDOŠANA Saimniecība, Los Realejos, Tenerife Islas Canarias, Spānija, C/ Acequia 12

PARDOŠANA - Cod. 36452

  • Tips: Saimniecība
  • Platība: 610 m²
  • Istabu skaits: 8
  • Stavs: 2

Atrodas Realejo Bajo vēsturiskajā rajonā. Atjaunots No 610 m2. Skati uz jūru un kalnu, kas atrodas 1,5 km attālumā, veidoti ar divu mājokļu savienojumu, vienu no stingriem un otru augstiem.
Tās fasāde tika atjaunota 19. gadsimtā, tai ir romantisks stils, ar lieliskām dekoratīvām iezīmēm. Logi un durvis ir aizsargātas ar ļoti kvalitatīviem kaltas dzelzs motīviem. Fasādes apgriešana uz karnīzes ir neredzīga, ģeometrisku formu rotāta, kas aizklāta.
Tajā ir 8 istabas, no kurām divas ar ģērbtuvi, atpūtas telpu, centrālo terasi, priekšnams, 2 vannas istabas, pagrabs, pilnībā aprīkota virtuve, terase un garāža (4 automašīnas) ir 62,51m2. Tai ir 100m2 piemājas pagalms. Viņi izceļas divās telpās un dzīvojamā istabā, Mudejar griestos ar agramu un almizātu, kas dekorēts ar ģeometriskiem motīviem un vadu.
Tās sienas ir veidotas no neregulāra bazalta akmens, kas aglomerēts ar apmēram 80 cm biezu dubļu. Mājoklis tiek organizēts divos augstumos, griestos un grīdās no tējas koka. Nakšņošanu veic vairākas iestādes, un visas tās ir pabeigtas ar sešiem ūdeņiem pārklātu ar tradicionālo arābu flīzēm, kas izpildītas ar tējas pāri un rindas struktūru. Māja, kas atrodas iekšpusē, uztur ēkas izcelsmi, Mudejar arhitektūru, kas veidota ap kvadrātveida Kanārijas terasi. Mākslinieciskā arhitektūra, kas darbojas bioklimatiski. Tējas koka grīdas un griesti.
5. No Puerto de la Cruz un La Orotava.
Unikāla māja, kvalitāte, māksliniecisks un ilgstošs.
No tuvākās vides varam izcelt:
-La Rambla de Castro aptuveni 1,5 km. Aizsargājama ainava, kas izceļas ar savu bioloģisko daudzveidību, lielisku skaistumu, pārsteidzošu dabu, ūdens avotiem ... ideāla vieta, kur izbaudīt pārgājienus.
- Tas atrodas arī 1,5 km attālumā no La Corona viedokļa, kas ir viena no labākajām paragliding vietām, kur svarīgākais brīvā lidojuma un paraglidinga pasaules festivāls ir noticis jau vairākus gadus, "Parafest Kronis. " Tas attiecas uz paragliding un trekking apvienošanu.
- Aptuveni 2 km attālumā atrodas Socorro pludmale ar vulkānisko smiltīm un ideāla vieta sērfošanai un niršanai. Ārkārtas niršanas platība, pateicoties tās ūdeņu caurspīdīgumam, patīkamai temperatūrai visu gadu un daudzām sugām.

APMEKLĒJUMI, KAS REĢISTRĒTI šis paziņojums

Apmeklējumi, kas sadalīti pēc apmeklētāja valsts

Mainīt datumu diapazonu

Interesi par šo īpašumu


Reklāmas ievietojis Private
Es vēlētos saņemt jaunumus par līdzīgiem piedāvājumiem
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
Atcelt
2005-2019 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB